0Shares

Trajneri i Monacos, Leandro Jardim, ka thënë se Juventusi ka mbrojtjen më të mirë në Ligën e Kampionëve. 

Ndeshjet do të zhvillohen mes 3 dhe 9 maj, një përsëritje e vitit 1998, ndërsa për këtë ka biseduar edhe në konferencë për shtyp.

“Janë një ekip që të gjithë e njohim mirë”.

“Janë shumë të fortë dhe kanë shumë eksperiencë në këtë nivel. Në mbrojtje janë më të fortit në Evropë”.

“Juventusi ka avantazh pasi ata gati sa nuk e kanë fituar kampionatin e tyre”, ka thënë Jardim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)