Aktorja e famshme turke Nebahat Çehre, e cila tek ne njihet për interprtimin e saj në ‘Dashuri e Ndaluar’, si nëna e Bihter, Firdevs Yöreoğlu, do të jetë sërish pjesë e një një seriali që ka rrëmbyer vëmendjen e mijëra shikuesëve shqiptar çdo të shtunë dhe të dielë.

Bëhet fjalë për serialin “Fate të Kryqëzuara”, ku 72 vjeçarja pesë e këtij seriali do të bëhet gjatë sezonit të ri, e cila do të vijë në rolin e nënës së Dilares.

Dilara e “Fate të Kryqëzuara” martohet me shqiptarin (Foto) Dilara e “Fate të Kryqëzuara” martohet me shqiptarin (Foto)

Kujtojmë se Nebahat numëron dhjetra role të suksesshme në kinematografinë turke , që nga interpretimi i saj i parë në moshën 15 vjeçare.

Të gjitha lajmet nga Fate të kryqëzuara Të gjitha lajmet nga Fate të kryqëzuara

aktore 1