LAJMI I FUNDIT:

Isla Fisher dhe Sacha Baron Cohen festojnë përvjetorin e 20-të të romancës së tyre

Isla Fisher dhe Sacha Baron Cohen festojnë përvjetorin e 20-të të romancës së tyre

Isla Fisher dhe Sacha Baron Cohen kanë qenë ‘foto e lumturisë’ për njëzet vjet.

Ajo ndau një dedikim për bashkëshortin e saj, yllin e “Borat” për të shënuar rastin.

Aktorja 45-vjeçare ka postuar një sërë fotosh të çiftit dhe ka shkruar: “Gëzuar përvjetorin e 20-të”.

View this post on Instagram

A post shared by Isla Fisher (@islafisher)

“Nëse vjen një ditë kur nuk mund të jemi bashkë, më mbaj në zemrën tënde. Unë do të qëndroj atje përgjithmonë”, shtoi ajo, duke cituar Winnie the Pooh.

Në një foto, Sacha mbështillte krahun e tij rreth Islas ndërsa pozonin për kamerë.

Aktorja publikoi gjithashtu një imazh tjetër të Sachas e veshur me një paruke të zezë, gjersa buzëqeshte dhe mbante një birrë.

View this post on Instagram

A post shared by Isla Fisher (@islafisher)

Reklama

Sacha dhe Isla u takuan në një festë në Sydney në 2002 dhe u martuan tetë vjet më vonë.

Reklama

Çifti janë prindër të tre fëmijëve, Olive, 12 vjeçe, Elula, tetë dhe Montgomery, katër vjeç.

Isla i tha revistës Marie Claire në maj të vitit të kaluar se takimi me Baron Cohen ishte si ‘fitimi i lotarisë’.

View this post on Instagram

A post shared by Isla Fisher (@islafisher)

E njëjta shtoi se marrëdhënia e tyre ishte ndërtuar mbi ‘një sens të përbashkët humori dhe një gatishmëri për t’u martuar’. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Egzona Shigjeqi
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori