LAJMI I FUNDIT:

Iris Shala perfekte në reklamën për të brendshme (Foto)

Iris Shala perfekte në reklamën për të brendshme (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, së shpejti publikon projektin e ri.

Ajo ka punuar së fundmi në projektin e ri të të brendshmeve, për një prej brendeve të njohura.


iris shala 1

Ajo shfaq gjoksin bobastik dhe të pasmet perfekte në një foto ku ajo shihet me flokë dredha, tejet e bukur.

Këto janë 10 femrat me gjoksin më atraktiv në trojet shqiptare (Foto)
Lexo po ashtu Këto janë 10 femrat me gjoksin më atraktiv në trojet shqiptare (Foto)

26 vjeçarja ndonëse jo në moshën prej top modeles, vazhdon të tregohet në formë të lartë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Xhensila reagon pas këngës së fundit të Besit me Elin: Fajin ty ta hedh, edhe vetes t'i besosh

Xhensila reagon pas këngës së fundit të Besit me Elin: Fajin ty ta hedh, edhe vetes t'i besosh

Magazina
Arta Nitaj është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

Arta Nitaj është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

Magazina
Arbana Osmani bëhet aktore, do të luajë në filmin e ri të bashkëshortit të saj

Arbana Osmani bëhet aktore, do të luajë në filmin e ri të bashkëshortit të saj "The Passport"

Magazina
Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Magazina
Sarah Berisha tregon se sa paguhet si blogere për një postim në Instagram

Sarah Berisha tregon se sa paguhet si blogere për një postim në Instagram

Magazina
Kalo në kategori