LAJMI I FUNDIT:

Interi po i blindon krahët e mbrojtjes, pas Hakimit tani është radha e Gosens

Interi po i blindon krahët e mbrojtjes, pas Hakimit tani është radha e Gosens
Robin Gosens . (Photo by UEFA - Handout via Getty Images)

Interi po planifikon të transferojë edhe një mbrojtës të majtë gjatë afatit kalimtar të verës.

Reklama

Skuadra e madhe italiane është në pritje të zyrtarizimit të Achraf Hakimit nga Real Madridi.

Neroazzurët do të paguajnë 40 milionë euro për marokenin plus pesë milionë të tjera në formë bonusesh.

Megjithatë Inter do ta bëjë edhe një goditje të madhe për krahun e majtë të mbrojtjes.

Robin Gosens. (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Gjiganti italian është futur në bisedime me Atalantën për mbrojtësin e majtë Robin Gosens.

25-vjeçari ka bërë një sezon të madh këtë edicion duke shënuar nëntë gola e duke bërë gjashtë asistime.

Gjermani pëlqehet shumë nga trajneri Antonio Conte i cili ka kërkuar nga drejtuesit e klubit transferimin e tij.

Inter është gati të paguajë 27 milionë euro për transferimin e gjermanit në San Siro. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Trajneri i Napolit bllokon thashethemet për Osimhen, pas lidhjeve me Real Madridin

Trajneri i Napolit bllokon thashethemet për Osimhen, pas lidhjeve me Real Madridin

Serie A
Kalo në kategori