LAJMI I FUNDIT:

Ilir Latifi flet pas humbjes: Luftë e vështirë ndaj një kundërshtari të fortë, por do të kthehem

Ilir Latifi flet pas humbjes: Luftë e vështirë ndaj një kundërshtari të fortë, por do të kthehem

Ilir Latifi ka humbur në përballje me turkun Volkan Ozdemir, në ndeshjen e vlefshme të kategorisë me të ulët të peshave të rënda.

Reklama

Volkan ishte në formë të jashtëzakonshme pasi e dominoi Latifit nga fillimi deri në nokautim.

Luftëtari i arteve parciale, ka shkruar pas humbjes në rrjetet sociale, duke e uruar turkun për fitoren.

“Ishte një luftë e vështirë kundër një kundërshtari shumë të ashpër. Volkan i dha të gjitha në këtë luftë, dhe bëri shkëlqyeshëm.

“Ia uroj të gjitha më të mirat në të ardhmen”.

Pasi e nokautoi, Volkan flet dhe tregon respekt për Ilir Latifin
Lexo po ashtu Pasi e nokautoi, Volkan flet dhe tregon respekt për Ilir Latifin

Ai i ka falënderuar të tjerat për besimin, ndërsa ka premtuar që do të kthehet edhe më i fortë.

“Faleminderit të gjithë njerëzve që më mbështetën. Do të kthehemi së shpejti”, ka shkruar Latifi. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Lionel Messi ka emëruar performancën më të mirë të një portieri që ka parë ndonjëherë

Lionel Messi ka emëruar performancën më të mirë të një portieri që ka parë ndonjëherë

Liga e Kampionëve
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Boateng zbulon pyetjen e çuditshme që Messi ia kishte bërë rreth Ronaldos, teksa portugezi luante në Serie A

Boateng zbulon pyetjen e çuditshme që Messi ia kishte bërë rreth Ronaldos, teksa portugezi luante në Serie A

Ndërkombëtare
“Ai është një faktor pasigurie” - Lottar Matthaus me kritika për mbrojtësin e Bayernit

“Ai është një faktor pasigurie” - Lottar Matthaus me kritika për mbrojtësin e Bayernit

Bundesliga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Kimmich ia huqi keq në konferencë për media para ndeshjes së Bayernit me Copenhagen

Kimmich ia huqi keq në konferencë për media para ndeshjes së Bayernit me Copenhagen

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori