LAJMI I FUNDIT:

Haradinaj me dedikim të veçantë për vajzën e tij Hanën në ditëlindjen e 18-të

Haradinaj me dedikim të veçantë për vajzën e tij Hanën në ditëlindjen e 18-të
Foto: Screenshot/Instagram

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka bërë ditën e sotme (e mërkurë) një postim më ndryshe në rrjete sociale.

Larg politikës dhe angazhimeve të zakonshme, ai vjen me një dedikim të veçantë.


E këtë për vajzën e tij, Hanën, e cila sot më 15 maj ka mbushur plot 18 vite jetë.

“Hana. Gëzuar ditëlindja e 18-të”, kanë qenë fjalët e Haradinajt.

Të gjitha lajmet nga Ramush Haradinaj
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ramush Haradinaj

Veç Hanës, Ramushi dhe Anita kanë bashkë edhe dy djem.

Të njëjtit duhet theksuar janë në krah të njërit-tjetrit për më shumë se 20 vite.

Ata janë gjithashtu vazhdimisht në qendër të vëmendjes dhe komentohen thuajse për çdo veprim. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Diddy është i tmerruar nëse do të shfaqen video të tjera të dëmshme, pasi ai u filmua duke rrahur ish-in Cassie Ventura

Diddy është i tmerruar nëse do të shfaqen video të tjera të dëmshme, pasi ai u filmua duke rrahur ish-in Cassie Ventura

Magazina
Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Magazina
Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Magazina
Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Magazina
Kalo në kategori