0Shares

Xherdan Shaqiri ka fituar një çmim vjetor te Stoke City.

Futbollisti shqiptar ka ngadhënjyer sa i përket shënimit më të mirë në skuadrën angleze.

Shaqa ka thënë se ndihet shumë krenar dhe se goli më i bukur fitoi në këtë garë, transmeton Telegrafi.

“Janë shënuar disa gola shumë të bukur këtë sezon. Ky gol ishte vërtetë shumë i bukur. Jam krenar që kam fituar këtë çmim. Ishin disa gola të bukur, por mendoj se i duhuri fitoi”, ka thënë për ueb-faqen zyrtare reprezentuesi zviceran.

Më poshtë mund ta shikoni golin e shënuar kundër Hull Cityt. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)