LAJMI I FUNDIT:

Gjesti dhe Albos sjellin duetin e ri “Injorante”

Gjesti dhe Albos sjellin duetin e ri “Injorante”
Foto: Gjesti/YouTube

Gjesti dhe Albo kanë prezantuar për publikun projektin e tyre më të ri muzikor.

“Injorante” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është një baladë e miksuar mes zhanreve hip-hop dhe R&B.


Muzika dhe masteringut janë realizuar nga Albos, i cili gjithashtu ka shkruar një pjesë të tekstit në bashkëpunim me Gjestin, duke shkruar secili pjesët e tyre përkatëse.

Foto: Gjesti/YouTube

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, i cili ka pjesërisht skena të ftohta që i përshtaten edhe ritmit dhe tematikës së këngës.

Për anën vizuale të projektit është kujdesur produksioni kosovar, Imagine Films.

Si gjesti dhe Albos, ka tash e sa kohë që shquhet si ndër prurjet e reja më interesante në rrymën hip-hop dhe pop-muzikës vendore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Magazina
“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square

Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square"

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në

Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në "Women In Entertainment 2023"

Magazina
Kalo në kategori