LAJMI I FUNDIT:

Gjendet i vdekur një person në Mitrovicë

Gjendet i vdekur një person në Mitrovicë
Foto: Arkiv

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur i vdekur në banesën e tij një person në Mitrovicë.

Reklama

Siç bënë të ditur policia, pasi kishte dalë ekipi përkatës e vendin e ngjarjes është konstatuar vdekja e viktimës.

Me me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për Obduksion.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur i vdekur në banesën e tij. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për Obduksion”, njofton policia./Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
KFOR-i amerikan dhe serbët “shtensionojnë” situatën në Leposaviq, i masin forcat në tërheqjen e litarit

KFOR-i amerikan dhe serbët “shtensionojnë” situatën në Leposaviq, i masin forcat në tërheqjen e litarit

Lajme
A do ta përkrah LDK-ja mocionin për rrëzimin e Qeverisë, flet Abdixhiku

A do ta përkrah LDK-ja mocionin për rrëzimin e Qeverisë, flet Abdixhiku

Lajme
Kryeministri bëri publike emrat e grupeve kriminale që u përfshinë në protestat në veri – Prokuroria Speciale nuk përgjigjet

Kryeministri bëri publike emrat e grupeve kriminale që u përfshinë në protestat në veri – Prokuroria Speciale nuk përgjigjet

Jehona Hulaj
Kryetarët e komunave në veri po vazhdojnë punën - flasin Atiq, Peci e Zeqiri

Kryetarët e komunave në veri po vazhdojnë punën - flasin Atiq, Peci e Zeqiri

Elfije Boletini
Sveçla njofton se është arrestuar personi i cili kërcënoi nënkryetaren e Komunës së Leposaviqit

Sveçla njofton se është arrestuar personi i cili kërcënoi nënkryetaren e Komunës së Leposaviqit

Lajme
Operacioni

Operacioni "Shpërndarësi 3", Policia sekuestron drogë, vetura, para dhe arreston katër persona në Gjilan

Lajme
Kalo në kategori