LAJMI I FUNDIT:

Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake
(Foto: Instagram/_giseledaily_)

Gisele Bundchen ka marrë pjesë në evenimentin gala Luz Alliance për ‘Brazil Foundation’, ku vendosi të pozonte përkrah motrës binjake, Patricia.

Reklama

Me këtë rast, modelja e njohur ka veshur një fustan të thjeshtë të bardhë me një sup, të cilin e ka shoqëruar me taka.

Ndërsa motra e saj ka veshur një fustan me lule dhe e ka kompletuar dukjen me stoli minimaliste prej floriri.

(Foto: Instagram/_giseledaily_)

“Kjo ishte festa ime e parë gala dhe nuk mund ta kisha bërë pa motrën time Patricia. Ne jemi shumë të afërta, siç e dini, ne jemi binjake. Ne i besojmë njëri-tjetrit dhe gjithmonë duam atë që është më e mira për ne dhe kjo është e paçmuar”, ka deklaruar 42-vjeçarja duke shtuar se e mbështesin njëra tjetrën.

(Foto: Instagram/_giseledaily_)
Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian - paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023
Lexo po ashtu Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian - paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Gisele, së fundmi, ka theksuar se ka një marrëdhënie të mirë me motrën e saj dhe e konsideron si shoqen më të mirë. Përveç Patricias, e cila punon si menaxhere e saj në Brazil, modelja ka edhe katër motra të tjera: Raquel (48), Graziela (46), Gabrielae (40) dhe Rafaela (34). /Telegrafi/

(Foto: Instagram/_giseledaily_)

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori