Këngëtarja e mirënjohur, Gili, ka lansuar këngën e re për të gjithë dashamirët e muzikës së saj.

Me tekst dhe muzikë të Ilir Beranit dhe orkestrim të Virusit, këngëtarja vjen me këngën “Kalle kalle”, e cila do t’i disponojë dëgjuesit në prag të festave të fundvitit.

Përveç vargjeve të reja dhe dukjes mbresëlënëse të Gilit, risia është bashkëpunimi me produksionin “Emra com” dhe “Arkivashqip”.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni këngën e re të saj. /Telegrafi/

Dasma e shumëpërfolur e djalit të Shyhretes, në pak minuta – si e komentojnë mysafirët e famshëm që ishin të pranishëm (Video) Dasma e shumëpërfolur e djalit të Shyhretes, në pak minuta – si e komentojnë mysafirët e famshëm që ishin të pranishëm (Video)