Martesa e djalit të Shyhrete Behlulit, Kushtrimit, me Learta Jakupin, me ditë të tëra ka qenë temë e mediave, e gjitha kjo falë famës së zonjës që martoi djalin.

Në dasmë natyrisht se ka kënduar edhe vjehrra, por gëzimin e tij e ka shprehur edhe burri i këngëtares duke kënduar bashkë me të.

Mihrija sjell atmosferën e yjeve në dasmën e djalit të Shyhretes (Video) Mihrija sjell atmosferën e yjeve në dasmën e djalit të Shyhretes (Video)
Shyhretja ka kënduar për nusen dhe djalin e saj.

Shyhretja ka kënduar për nusen dhe djalin e saj.

Gili dhe Ilir Berani, motrat Mustafa, Shkurte Gashi, Naim Abazi dhe Mihrije Braha – janë disa prej mysafirëve që e kanë komentuar martesën për mikrofonin e emisionit Prive të Klan Kosova.

Shikoni fotografitë familjare të dasmës së djalit të Shyhretes (Foto) Shikoni fotografitë familjare të dasmës së djalit të Shyhretes (Foto)
Kolegët u kujdesën për një atmosferë sa më të mirë.

Kolegët u kujdesën për një atmosferë sa më të mirë.

Po ashtu, kanë folur edhe nusja me dhëndrin. Për më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme.