LAJMI I FUNDIT:

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca festojnë përvjetorin e pestë të martesës

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca festojnë përvjetorin e pestë të martesës
Foto: Instagram

Reperi nga Kosova, Ghetto Geasy dhe moderatorja Marina Vjollca festojnë sot (e shtunë) përvjetorin e pestë të martesës.

Çifti, të cilët u martuan më 10 shtator të vitit 2017, gëzojnë një jetë të lumtur së bashku.


Ka qenë prezantuesja shqiptare që ka bërë një postim në rrjete sociale, për të shënuar ditën e rëndësishme të tyre.

Ajo ka publikuar një fotografi përkrah të dashurit, të cilit po ashtu ia ka bërë një dedikim special.

“Martesa është një marrëdhënie në të cilën njëri ka gjithmonë të drejtë dhe tjetri është burri”, shkroi me shaka ajo.

Të gjitha lajmet nga Marina Vjollca
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Marina Vjollca

“Gëzuar përvjetorin dashuria ime”, vazhdoi më tej biondja.

Të shumta kanë qenë urimet që çifti morën në pjesën për komente nga miqtë e fansat.

Të njëjtit kujtojmë se nga kjo martesë kanë bashkë një vajzë të quajtur, Marget. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori