Ai është një ndër reperët më të mirë shqiptarë, por që kohët e fundit ishte mjaft pasiv me këngë të reja.

Bëhet fjalë për Ghetoo Geasin, i cili nuk ka folur as rreth problemeve që shfaqen kohët e fundit në labelin “Babastars”.

Këngëtari ndërkohë po vazhdon të shijoj jetën sentimentale përkrah bashkëshortes bukuroshe, Marina Vjollcës.

View this post on Instagram

Walk it like I talk it … #🐐 #MMV

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Feb 7, 2019 at 8:06am PST

Reperi ka aluduar se së shpejti do të vjen me një këngë të re nëse bazohemi në mesazhin e fundit në rrjetet sociale.

“Koha për me e lëshuar një bombë”, ka shkruar Geti në llogarinë personale në Instagram duke mos dhënë shumë detaje.

Të gjitha lajmet rreth Getit Të gjitha lajmet rreth Getit

Kujtojmë se kohët e fundit reperi ka qëndruar në shtetet e nxehta aziatike dhe jug-amerikane për pushime dimërore.

Ndryshe, Getoar Selimi ka paralajmëruar se këtë vit do të sjell një numër të këngëve të reja si dhe do të mbajë disa koncerte. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Koha per me leshu nje 💣 …

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Feb 11, 2019 at 1:18pm PST