LAJMI I FUNDIT:

Georgina Rodriguez iu përgjigjet kritikave – publikon video provokuese duke vënë në fokus të pasmet

Georgina Rodriguez iu përgjigjet kritikave – publikon video provokuese duke vënë në fokus të pasmet

Krahas karrierës të suksesshme në futboll, Cristiano Ronaldos i ka ecur mbarë edhe në jetën private.

Reklama

Ylli portugez prej vitesh është në një romancë me Georgina Rodriguez, e cila nga një shitëse në dyqanin e Guccit është kthyer në një influencere me mbi 39 milionë ndjekës në Instagram falë partnerit të saj.

Bukuroshja me prejardhje nga Argjentina njihet për fizikun e saj joshëse e që kujdeset ta vë në pah edhe në postimet e ndryshme në rrjetet sociale.

Foto: Georgina Rodriguez/Instagram

28-vjeçara që javë më parë u kritikua për format fizike vetëm pak javë pas lindjes, e ka dëshmuar të kundërt në videon që ka ndarë me fansat.

Foto: Georgina Rodriguez/Instagram

E veshur në të brendshme me ngjyrë të zezë dhe një këmishë të bardhë të përshtatur me taka me platformë ngjyrë rozë, bukuroshja zeshkane dukej në formë të mrekullueshme.

Foto: Georgina Rodriguez/Instagram

Fokus më i madh ishte tek të pasmet e formësuara të cilat ajo i tregoi me krenari në videon e filmuar në oborrin e një shtëpie.

Një Ronaldo në super formë, por ashtu nuk mund të thuhet edhe për Georginan
Lexo po ashtu Një Ronaldo në super formë, por ashtu nuk mund të thuhet edhe për Georginan

Ndryshe, kujtojmë që çifti i famshëm ishin në pritje të binjakëve – një vajze dhe një djali kur në prill të këtij viti njoftuan se njëri nga ta nuk arrit të mbijetonte.

Foto: Georgina Rodriguez/Instagram

Derisa vajza lindi e shëndosh, mjekët nuk kanë arritur ta shpëtojnë edhe foshnjën tjetër të gjinisë mashkullore që ndërroi jetë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Brenda ambienteve të CineStar - kinemaja më e madhe në Evropën Juglindore hap dyert në Kosovë: Thjesht Wow!

Brenda ambienteve të CineStar - kinemaja më e madhe në Evropën Juglindore hap dyert në Kosovë: Thjesht Wow!

Butrint Avdyli
Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Magazina
Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Magazina
Odegaard konfirmon romancën me balerinën Helene Spilling

Odegaard konfirmon romancën me balerinën Helene Spilling

Magazina
Kalo në kategori