Që nga lidhja me Cristiano Ronaldon, Georgina Rodriguez është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku shpërndan imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj.

Bukuroshja, e cila është nënë e një vajze të përbashkët me futbollistin, kujdeset edhe për tre fëmijët tjerë të superyllit të Juventusit, të cilët kanë lindur nga nëna surrogate.

Të gjitha lajmet nga Georgina Rodriguez Të gjitha lajmet nga Georgina Rodriguez

Prandaj, në profilet e saja në rrjetet sociale, krahas imazheve që tregojnë fizikun e saj, publikohen edhe fotografi familjare.

“Lumturia ime është që t’u ofroj fëmijëve të mi përvoja të reja dhe të pasura”, ka shkruar Georgina në njërin prej postimeve, ku ka pozuar me fëmijët.

Ndërsa nuk mungojnë edhe daljet e përbashkëta familjare me Ronaldon, i cili është po ashtu i përkushtuar ndaj fëmijëve. /Telegrafi/