Genta Ismajli e ka publikuar këngën e re të titulluar “Zjarr”, të cilën e ka kompletuar edhe nga na vizuale.

Kantautori Irkenc Hyka qëndron prapa kësaj kënge, të cilës ia ka bërë muzikën, ndërsa tekstin e ka shkruar Muma.

Të gjitha lajmet nga Genta Ismajli Të gjitha lajmet nga Genta Ismajli

Si zakonisht, Genta vjen e ‘zjarrtë’ edhe videoklipin e kësaj kënge që është xhiruar nga Bug Production.

“Papi” është një nga projektet më të fundit muzikore të Gentës që po ashtu ishte shoqëruar me videoklip.

Videoja e asaj kënge u publikua në verën e vitit të kaluar dhe numëron mbi pesë milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/