Gent Fatali ka publikuar projektin më të ri muzikor të titulluar, “Pak më afër”.

Kjo këngë e reperit shqiptar është e shoqëruar me një video mjaft të veçantë, pikërisht për kohën e verës.

Këtë të fundit e ka realizuar produksioni ‘MAX Production’.

Gent Fatali në klipin e ri (Foto: YouTube)

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vetë Genti, ndërsa për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Apollo.

Projektin tanimë mund ta gjeni në kanalin zyrtar të tij në YouTube dhe besohet se do të mirëpritet nga publiku.

Përndryshe, Fatali pritet që edhe gjatë kësaj vere të mbajë koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. /Telegrafi/