Garnacho u shfaq duke tallur pamëshirshëm Pedrin pas fitores së Man Utd ndaj Barcelonës

Alejandro Garnacho u shfaq duke tallur pamëshirshëm mesfushorin e Barcelonës, Pedrin, pas fitores së madhe të Manchester United në Ligën e Evropës.

Manchester Unitedi e eliminoi Barçën nga gara e dytë evropiane e klubeve për të arritur në 1/8-tën pasi fitoi ndeshjen e së enjtes në Old Trafford me rezultat 2-1 apo 4-3 në total.

Fred anuloi golin e Robert Lewandowskit në pjesën e parë, me zëvendësuesin e pjesës së dytë, Antony, që shënoi në minutën e 73-të golin e fitores për Unitedin.

Argjentinasi Garnacho dukej i gjallë kur erdhi nga bankina për të zëvendësuar Jadon Sancho në minutën e 67-të dhe dukej se po tallte Pedrin pas fitores.

18-vjeçari është fotografuar duke bërë festën e që e bën Pedri, teksa përdori duart për të formuar një palë syze.

Kjo tallje apo ky gjest i argjentinasit nuk kaloi pa u vënë re nga tifozët të cilët pushtuan rrjetet sociale me reagime. /Telegrafi/

“Ka pak Kosovë brenda meje, ndihem danez”, talenti që po mahnit Danimarkën nuk i konsideron Dardanët

Zviceranët e provokojnë me pyetje Shaqirin, ai i përgjigjet me fakte: Kur nuk kam qenë i gatshëm për ngjarjet e mëdha?

"Unë thjesht dua të luaj futboll" - Vini Jr me një gjest të shëmtuar në miqësore, Laporte tallet me të pas ndeshjes

Sacchi sugjeron katër nënshkrime të verës për Milanin dhe shpreson që Pioli të qëndrojë