0Shares

Trajneri i ri i Romës, Rudi Garcia, ka thënë se do të mundohet shumë për ta mbajtur mesfushorin italian, Daniele De Rossi, në skuadër.

“Do të punoj shumë për ta mbajtur De Rossin. Ne gjithashtu duhet të punojmë shumë në aspektin defensiv të lojës”.

“Sezonin e shkuar Roma ka pranuar shumë gola. Ish-ekipi im Lille ka disa lojtarë të mëdhenj, kështu që shpresoj që t’i marr disa këtu”.

“Unë jam duke punuar me Sabatinin. Ne duam ta përforcojmë skuadrën dhe t’i mbajmë lojtarët tanë më të mirë”, ka deklaruar Garcia. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)