0Shares

Cila mund të jetë një vajzë e vogël që nuk ka ëndërruar njëherë në jetën e saj të bëhet një princeshë e “Disney”? Hirushja, Mbretëresha e Dëborës, Sirena e Vogël, Raperonzola – cila mund të keni “qenë” ju?

Por për disa njerëz, fati kishte plane të tjera.

Detaje dhe fakte interesante të filmave të animuar që mund të mos i keni vënë re (Foto) Detaje dhe fakte interesante të filmave të animuar që mund të mos i keni vënë re (Foto)

Nëse ata e donin apo jo, u dha atyre një pamje shumë të ngjashme me një film të animuar ose me një shfaqje televizive që normalisht nuk do të ishte zgjedhja e parë e askujt.

Bright Side solli një listë me disa nga personat e zakonshëm, ngjashmëria e të cilëve është shumë e madhe me ikonat e filmave të animuar për fëmijë, shkruan Telegrafi.

Elsa, nga filmi ianimuar “Frozen”

Gru, nga filmi i animuar “Despicable Me”

Znj. Kokë Patate, nga filmi i animuar Toy Story

Minionët, nga filmi “Despicable Me”

Leela, nga filmi i animuar “Futurama”

Lilo, nga filmi i animuar “Lilo dhe Stitch”

Merida, nga filmi i animuar “Brave”

Meg Griffin, nga filmi i animuar “Family Guy”

Gadget Hackwrench, nga filmi i animuar “Chip ’N Dale Rescue Rangers”

Flash, nga filmi i animuar “Zootopia”

Simpsonët, nga filmi i animuar “The Simpsons”

Yubaba, nga filmi i animuar “Spirited Away”

Ned Flanders, nga filmi i animuar “The Simpsons”

Mamaja Gothel, nga filmi i animuar “Tangled”

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)