Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, tash e sa kohë po jeton në Stamboll të Turqisë.

Ajo vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

View this post on Instagram

L A M B O R G H I N I I T S E L F ⚡️

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on Apr 14, 2019 at 9:22am PDT

Së fundmi, Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi mjaft provokuese, e cila e tregon atë në shtrat, e fokusuar në laptop-in e saj.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Teksa vë në pah figurën trupore, Morena i jep vëmendje edhe tatuazheve të shumta që ka realizuar në krahun e saj të majtë.

View this post on Instagram

🍏

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on Apr 16, 2019 at 10:24am PDT

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë cilësuar “seksi” këtë paraqitje të modeles.

E njëjta, ka muaj që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. /Telegrafi/