0Shares

Portali më i madh sportiv Goal ka publikuar edhe formacionin e xhiros së pestë të Ligës së Kampionëve.

Megjithëse mbrëmë i shënoi dy gola kundër Celticut, Lionnel Messi nuk ka gjet vend në 11-she.

Borussia Dortmund dhe Monaco përfaqësohen me nga dy lojtarë, ndërsa shtatë futbollistë të tjerë janë prej klubeve të tjera.

Raphael Varane i Real Madridit dhe mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonuccit pas paraqitjeve fenomenale janë në formacionin bazë. /Telegrafi/

ora

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)