Juventusi pret Spezian në kuadër të javës së katërt të Serie A, ku skuadra e Max Allegit kërkon të kthehet te fitoret.

Kjo pasi Juventusi kishte marr një fitore në xhiron e parë, ndërsa pastaj dy barazime.

Në anën tjetër Spezia ka marr katër pikë nga tri ndeshje deri më tani.

Allegri ka debutuar me emra si Juan Cuadrado, Dusan Vlahovic dhe Moise Kean në sulm, ndërsa Angel di Maria do të jetë në stol.

Bastoni, Reca dhe Nzola luajnë në fazën e avancuar.


Juventus: Szczesny; Danilo, Bremer, Gatti, De Sciglio; Locatelli, Miretti, Rabiot; Cuadrado, Vlahovic, Kean

Spezia: Dragoëski; Hristov, Kiëior, Nikolaou; Gyasi, Holm, Kovalenko, Bourabia, Bastoni, Reca; Nzola

Reklama

/Telegrafi/