Këngëtari i njohur, Harry Styles dhe Olivia Ëilde, javë më parë pushtuan kopertinat e mediave rozë.

Derisa po vazhdojnë aludimet ndaj tyre, tashmë thuhet se marrëdhënia e tyre është bërë edhe më serioze, shkruan Mirror.

27-vjeçari tashmë me aktoren do të bëhen së bashku, për të filmuar filmin “Don’t Worry Darling.

Olivia do të jetë regjisorja e Harry, derisa thyejnë tabunë e Hollywood-it, ku gjithmonë është një regjisor dhe një yll më e re.

Duke u bazuar në burime të afërta të dyshes, këto xhirime do të jenë romantike mes artistëve.

Ndërkaq, për shkak të këtij vendimi, thuhet se palët janë duke çuar lidhjen e tyre në një nivel tjetër. /Telegrafi/

Reklama