LAJMI I FUNDIT:

Flamurtari prezanton gjashtë transferime të reja

Flamurtari prezanton gjashtë transferime të reja
Përforcimet e reja të Flamurtarit (Foto: KF Flamurtari/Facebook)

Klubi kryeqytetas, Flamurtari ka bërë plot gjashtë goditje në afatin kalimtar të janarit.

Reklama

Klubet tashmë janë në vlugun e përgatitjeve para nisjes së sezonit pranveror në Ipko Superligën e Kosovës.

Disa skuadra kanë kryer tashmë punën e transferimeve dhe disa tjera janë ende duke punuar në atë drejtim.

Të gjitha lajmet rreth Flamurtarit
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet rreth Flamurtarit

Kuqezinjtë e Flamurtarit si duket kanë vendosur ta përfundojnë punën e transferimeve për një ditë, duke prezantuar gjashtë prurje të reja.

Është vet faqja zyrtare e klubit kryeqytetas, e cila ka zyrtarizuar gjashtë transferimet e reja në këtë afat kalimtar.

Flamurtari shpreson të mbetet në Superligë

“Mirësevini në K.F. FLAMURTARI! Valdo Zeqaj, Altin Lloga, Arbër Mustafa, Bajram Shala, Donat Hasanaj, Lubomir Gucev”, shkruan në njoftimin e Flamurtarit.

Në prezantimin e lojtarëve ishte edhe drejtori Agim Hasani dhe drejtori sportiv Arbnor Morina. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Ligat tjera
Çmenduria nga Arabia Saudite: Miliarda euro në vitet e ardhshme për të tërhequr emrat më të mëdhenj të futbollit

Çmenduria nga Arabia Saudite: Miliarda euro në vitet e ardhshme për të tërhequr emrat më të mëdhenj të futbollit

Ligat tjera
Real Madridi nxjerr në shitje Valverden

Real Madridi nxjerr në shitje Valverden

La Liga
Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Premier League
Shuma marramendëse që do të përfitojë Benzema gjatë qëndrimit në Arabinë Saudite

Shuma marramendëse që do të përfitojë Benzema gjatë qëndrimit në Arabinë Saudite

Ligat tjera
Interi i shet të gjitha biletat për tifozët që duan ta shikojnë finalen Ligës së Kampionëve brenda stadiumit Giuseppe Meazza

Interi i shet të gjitha biletat për tifozët që duan ta shikojnë finalen Ligës së Kampionëve brenda stadiumit Giuseppe Meazza

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori