Këngëtarja gjakovare është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pritet të jetë po edhe aq me koncerte gjatë verës.

Flaka Krelani vazhdon të jetë e afërt me fansat duke sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme në llogarinë personale në Instagram.

Ajo këtyre ditës ka publikuar një sërë fotografish të cilat i ka shoqëruar me mesazhe mjaft domethënëse për rreth 63 mijë ndjekësit.

Flaka Krelani provokon me fustan transparent: Pa problem do të shkoja edhe kështu në ndonjë takim Flaka Krelani provokon me fustan transparent: Pa problem do të shkoja edhe kështu në ndonjë takim

“Ju nuk duhet të jetë edhe aq i mirë për të luajtur lojën, por duhet të jeni të mrekullueshëm për të ndryshuar lojën”, ka shkruar zeshkania.

Përndryshe, këngëtarja Krelani vazhdon të jetë aktive me projekte të shumta muzikore, gjersa nuk mungon edhe në koncerte.

“Thell”, mbetet kënga e fundit e realizuar nga ajo të cilën vetëm audio. /Telegrafi/