LAJMI I FUNDIT:

Fjalimit të deputetit amerikan në Dhomën e Përfaqësuesve “ia vjedh” vëmendjen djaloshi i tij me veprime qesharake

Fjalimit të deputetit amerikan në Dhomën e Përfaqësuesve “ia vjedh” vëmendjen djaloshi i tij me veprime qesharake

Fjalimi i një deputeti amerikan në Dhomën e Përfaqësuesve ka marrë jehonë edhe më shumë nga djali i tij 6 vjeçar i cili bënte fytyra qesharake për kamerat.

Klipi i transmetuar në CSPAN dhe i shpërndarë në rrjete sociale, tregon John Rose duke komentuar në lidhje me dënimin e ish-presidentit amerikan, Donald Trump.

Gjatë gjithë fjalimit të Rose, Guy ulet afër tij.


Guy duket se e dallon kamerën e CSPAN dhe së pari fillon e buzëqesh.

Më pas ai vazhdon me një sërë gjestesh qesharake, duke përfshirë nxjerrjen e gjuhës, tundjen e kokës dhe rrotullimin e syve.

“Kjo është ajo kur unë i them Guy t’i buzëqeshë kamerës për vëllaun e tij të vogël”, tha Rose. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Baba Vanga e parashikoi se jeta e Trumpit do të jetë në rrezik?

Baba Vanga e parashikoi se jeta e Trumpit do të jetë në rrezik?

Interesante
Truku interesant që ua bën më të lehtë këputjen e ngjitësit

Truku interesant që ua bën më të lehtë këputjen e ngjitësit

Interesante
Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Kalo në kategori