LAJMI I FUNDIT:

Fito udhëtim në çift me IP Petrol!

Fito udhëtim në çift me IP Petrol!

Udhëtimet e fituesve në desitnacionet më të kërkuara në Botë nga loja shumë atraktive “Mbushe dhe Udhëto” po jetësohen dhe kemi kënaqësinë të ndajmë disa nga përvojat e klientëve tanë besnik të cilët kanë pasur fatin të shijojnë momente të paharuara me më të dashurit e tyre!

Udhëtimet për në PARIS, ROMË dhe PRAGË!

Fituesi apo fituesja e sesionit të radhës do të ketë mundësinë të udhëtoj në qytetin e Vienës.

Shpresojmë që çdo javë do kemi fitues nga qytetet e ndryshme të Kosovës pasi që IP Petrol ka prezencë në të gjitha qytetet e mëdha të vendit, gjegjesisht 37 pika shitese.

RIKUJTIM: Mekanizmi i lojës është shumë i thjeshtë:

1️⃣ Furnizohuni: Duke bërë një mbushje dhe blerje ne market prej min20€, dhe në një kopje të kuptonit vendosni të dhënat tuaja dhe vendosni në Kutinë e lojes shpërblyese.

3️⃣ Fitoni udhëtime në çift: Sa më shumë kupona aq më shumë mundësi të fitoni njërin nga udhëtimet e mbetura në destinacionet më të kerkuara, si: DUBAI dhe BUDAPEST;

Kjo është mundësia juaj për të shfrytëzuar shumë më tepër çdo mbushje të derivate dhe për të provuar fatin tuaj për të fituar udhëtime të veçanta nga IP Petrol.

Mos harroni, sa më shumë derivate të blini, aq më shumë rriten shanset tuaja për të fituar!

Për më shumë ndiqni faqën zyrtare të IP Petrol në Facebook/Instagram dhe Tiktok:

View this post on Instagram

A post shared by IP Petrol (@ip_petrol)

Në trend Ekonomi

Më shumë
Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

AlbaSky
Qumështorja Vita - Dashuria dhe puna e palodhshme e më shumë se 1500 fermerëve!

Qumështorja Vita - Dashuria dhe puna e palodhshme e më shumë se 1500 fermerëve!

Qumështorja Vita
Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub Kosovo
Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Prishtina Ticket
Rriten këmbimet tregtare me Shqipërinë, Llugaliu tregon se a ka kontrabandë nga Serbia

Rriten këmbimet tregtare me Shqipërinë, Llugaliu tregon se a ka kontrabandë nga Serbia

Ekonomi
Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Ekonomi
Kalo në kategori