Finalja e madhe e Europa League mes Chelseat dhe Arsenalit do të përjetohet në formë unike në vendin tonë.

Kujtesa që është transmetuesi ekskluziv i garave më prestigjioze të futbollit evropian, në bashkëpunim me ZMobile, Birra Peja dhe kinemanë më të madhe në vend, Cineplexx, kanë organizuar transmetimin e ndeshjes në ekranet gjigante.

Në dy salla me zërim spektakolar, adhuruesit e futbollit do të mund të përjetojnë sfidën e madhe finale të mërkurë mbrëma.

Për t’u bërë pjesë e emocioneve të veçanta të transmetimit të ndeshjes në Cineplexx,
pas çdo pagese në shërbime te Kujtesa ose mbushje të Z Mobile, ju fitoni 2 bileta Falas.

Kjo nuk është befasia e vetme, më e madhja mbetet për 1 qershor. Kujtesa shume shpejtë do të jetë prezent edhe me njërën ndër organizimet më të mëdhaja në vend, për të gjithë sport dashësit./Telegrafi/

Artikull i Sponsoruar