Jennifer Lopez rikthehet në botën e filmit me filmin më të ri komedi-romancë, “Second Act”. Për këtë premierë, Cineplexx organizon “Ladies Night” me 60 shpërblime!

Në këtë event me 21 dhjetor, do të shfaqet filmi i shumë pritur nga aktorja dhe këngëtarja Jennifer Lopez, “Second Act”.

Në rolin e Maya Vargas, JLo shkëlqen duke i dhuruar audiencës performancë të jashtëzakonshme si një asistente në një dyqan, e cila e ndryshon totalisht jetën e saj.

Lajmet për CINEPLEXX Lajmet për CINEPLEXX

Përveç premierës botërore të këtij filmi, që do të mund ta shohim në Cineplexx, do të ketë pije falas nga Strongbow, si shumë shpërblime si:

10x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga ORSAY
20x Dhurata nga Oliver Weber Collection
10x Gift Cards në vlerë prej 20€ në PARFOIS
15x dhurata nga Oriflame Prishtinë
5x Gift Cards për grim falas në INGLOT KOSOVA.

Trailerin mund ta shikoni më poshtë:

Eventi fillon prej orës 19:00, ndërsa filmi do të shfaqet në 10 orare: 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 21:45, 22:00 dhe 22:30.

Biletat mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:15 në Cineplexx. Për më shumë rreth eventit, klikoni: www.cineplexx-ks.eu.