Jennifer Lopez rikthehet në botën e filmit me filmin më të ri komedi, “Hustlers”. Për këtë premierë më 12 shtator, Cineplexx organizon “Ladies Night” me 99 shpërblime nga brende të ndryshme!

View this post on Instagram

Përshëndetje mikesha, me 12 shtator organizojmë eventin #LadiesNight 💃, ku do të ketë shumë shpërblime si: 🎁 2x Microblading në vlerë prej 150€ nga @browsbyfjollaa 💇🏻‍♀️ 2x Shatira dhe 5x tretmane me Olaplex nga @voguehair ⌚️ 2x Ora dore Just Cavalli nga @emoshops 🎁 3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga @parfois 💄 10x Dhurata në vlerë prej 40€ nga @oriflame 💍 50x Dhurata nga @oliverweberprishtine 🎁 10x Sete të produkteve nga @yvesrocherks 🔔 Tani, bëje follow @cineplexx_kosovo dhe Tag një shoqe që të futeni në garë për të fituar 2 bileta FALAS për këtë event. 6 fituese me nga 2 bileta FALAS i shpallim më 11 shtator.

A post shared by Cineplexx Kosovo (@cineplexx_kosovo) on Sep 5, 2019 at 11:20am PDT

Frymëzuar nga artikulli viral në New York Magazine, Hustlers flet për një grup ish striptistesh, të cilat bashkohen për t’ju bërë dëm klientëve të tyre nga Wall Street. Filmi është me plotë yje si Jennifer Lopez, Cardi B, Constance Wu dhe shume emra te tjerë të njohura nga publiku.

“Hustlers” është duke marr shumë kritika pozitive ku gjithashtu në faqën e kritikëve të filmave Rotten Tomatoes, filmi është vlerësuar me 96%.

Përveç premierës botërore të këtij filmi, Cineplexx organizon edhe eventin Ladies Night prej orës 19:00 ku do të ketë shumë shpërblime të tjera si:
2x Microblading në vlerë prej 150€ nga Fjolla Brows
2x Ora Just Cavalli nga EMO
3x Gift Cards në vlerë 50€ nga Parfois
5x Tretmane me Olaplex si dhe 2x shatira nga Vogue Hair
5x Gift Cards nga Guess
20x Sete të dhuratave nga Yves Rocher
10x Dhurata në vlerë prej 40€ nga Oriflame
50x Dhurata nga Oliver Weber

Për me shumë Cineplexx në bashkëpunim me Raiffeisen Bank Kosova sjell një super ofertë për biletat e këtij filmi. Për çdo biletë që paguani me Gold dhe Bonus Cards, merrni 1 tjetër FALAS.

Eventi fillon prej orës 19:00, ndërsa filmi do të shfaqet në 16 orare: 16:45, 17:45, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:15, 20:30, 20:45, 21:15, 21:30, 21:45, 22:00, 22:15, 22:30, 22:45 dhe 23:00.

Biletat mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:00 në Cineplexx. Për më shumë rreth eventit, klikoni këtu mund t’i gjeni në webfaqën e Cineplexx.