LAJMI I FUNDIT:

Fillon seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, diskutohet gjendja alarmante e ajrit (Live)

Fillon seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, diskutohet gjendja alarmante e ajrit (Live)

Ka filluar seanca e jashtëzakonshme e thirrur për sot, në të cilën do të diskutohet për gjendjen alarmante të ajrit.

Reklama

Seanca ka filluar me një minutë heshtje për dëshmorët Zahir Pajaziti, Edmond Hoxha dhe Akif Zejnullahu. Në këtë minutë heshtje është përfshirë edhe nderimi për ish – pjesëtarin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Haradin Bala, i cili ka ndërruar jetë dje. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Kurti flet në Zvicër për dialogun: Ne jemi në të drejtën tonë, duhet t’i përmbahemi kornizës pa marrë obligime të reja

Kurti flet në Zvicër për dialogun: Ne jemi në të drejtën tonë, duhet t’i përmbahemi kornizës pa marrë obligime të reja

Lajme
Duke çaluar futet në lokal, dalin pamjet e plagosjes së policit në Tiranë

Duke çaluar futet në lokal, dalin pamjet e plagosjes së policit në Tiranë

Lajme
Shkoi në gjendje të dehur në stacion policor në Prishtinë, gruaja

Shkoi në gjendje të dehur në stacion policor në Prishtinë, gruaja "rrahu" tre policë

Lajme
McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë

McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë

Lajme
Shefi i EULEX-it: Shpërthimi në veri tregon se sa e paqëndrueshme është situata

Shefi i EULEX-it: Shpërthimi në veri tregon se sa e paqëndrueshme është situata

Lajme
Begaj: Prishtina të ndjekë sugjerimet e SHBA-ve për dialogun me Serbinë, nuk kemi nevojë për vetizolim

Begaj: Prishtina të ndjekë sugjerimet e SHBA-ve për dialogun me Serbinë, nuk kemi nevojë për vetizolim

Lajme
Kalo në kategori