LAJMI I FUNDIT:

Fifi zbulon gjininë e foshnjës, bashkë me Adisin po presin një djalë

Fifi zbulon gjininë e foshnjës, bashkë me Adisin po presin një djalë

Filloreta Raçi – Fifi po shijon periudhën më të bukur të jetës – atë të shtatzënisë.

Reklama

Artistja nga Ferizaj zbuloi disa muaj më parë se ajo dhe partneri i saj, Adis Patushi, po bëhen prindër.

Çifti së fundmi përmes rrjeteve sociale kanë zbuluar edhe gjininë e foshnjës, megjithëse u aludua disa herë.

Me disa poza të veçanta që ka realizuar përkrah partnerit, këngëtarja e njohur tregon se po pret një djalë.

Fifi reagon ashpër në rrjete sociale: Jam duke e kaluar shtatzëninë me shumë stres, me plot sulme nga njerëzit - nuk shkatërrova asnjë familje
Lexo po ashtu Fifi reagon ashpër në rrjete sociale: Jam duke e kaluar shtatzëninë me shumë stres, me plot sulme nga njerëzit - nuk shkatërrova asnjë familje

“Mami Fifi po e bën babi Adis Patushin me djalë prapë”, ka shkruar ajo.

Të shumta kanë qenë urimet që dyshja pranuan në sesionin e komenteve nga miqtë e ndjekësit.

Fifi ndërkohë po pret fëmijën e parë, gjersa Adisi është baba edhe i një djali tjetër nga marrëdhënia e mëparshme me modelen dhe ish-Missin, Adrola Dushi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori