LAJMI I FUNDIT:

Festa e çmendur e Gerrardit, Ferdinandit dhe Owenit pas golit te Robertos (Video)

Festa e çmendur e Gerrardit, Ferdinandit dhe Owenit pas golit te Robertos (Video)

Ndeshja e kthimit mes Barcelonës dhe Paris Saint Germainit u prit me shumë interes dhe ia vlejti çdo sekondë.

Reklama

Katalunasit fituan me rezultat 6-1 dhe kështu u kualifikuan në çerekfinale.

Messi golin e kualifikimit nuk e festoi me bashkëlojtarët, por kjo më së miri e tregoi dashurinë e madhe për Barçën (Video)
Lexo po ashtu Messi golin e kualifikimit nuk e festoi me bashkëlojtarët, por kjo më së miri e tregoi dashurinë e madhe për Barçën (Video)

Goli i kualifikimit erdhi nga Sergi Roberto në minutën e fundit dhe normalisht që gjithçka u shndërrua në festë.

Kështu ishte edhe ne studion e BT Sport, kur Rio Ferdinand, Michael Owen dhe Steven Gerrard, ishin në panel për të komentuar ndeshjen.

Treshja legjendare nuk u përmbajtën kur shënoi Roberto dhe më poshtë keni festën e çmendur të tyre. Duket se Owen harroi se ishte në të kaluarën pjesë e Real Madridit, apo s’ka rëndësi kjo? /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

Bundesliga
Lojtari i vetëm që mund ta shpëtojë Pochettinon nga shkarkimi prej Chelseat

Lojtari i vetëm që mund ta shpëtojë Pochettinon nga shkarkimi prej Chelseat

Premier League
Në vitin 2027 nuk do të ketë Ligë të Kampionëve: UEFA ka gati tri gara të reja

Në vitin 2027 nuk do të ketë Ligë të Kampionëve: UEFA ka gati tri gara të reja

Ndërkombëtare
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Kishte shpresuar në ftesë nga Kosova, Edvin Kuç ftohet prej Malit të Zi

Kishte shpresuar në ftesë nga Kosova, Edvin Kuç ftohet prej Malit të Zi

Përfaqësueset
Kalo në kategori