Koha kur Tom Cruise i kërkonte ish-gruas së tij, Nicole Kidman, të vishte këpucë të sheshta për t’u dukur më e shkurtër, ka mbaruar.

Tashmë janë gjithnjë e më tepër yjet që dalin hapur me partneret e tyre më të gjata dhe asnjë prej tyre nuk ndjehet aspak i zvogëluar.

Për më tepër ato veshin qetësisht taka, ndonjëherë edhe shumë të larta dhe i shikojnë nga lart ata meshkuj që u bëjnë zemrën të rrahë fort, transmeton TCH.

LaRepubblica.it ka bërë edhe një përmbledhje të çifteve VIP të cilët nuk e kanë problem nëse femra është më e gjatë se mashkulli dhe nuk ka rëndësi se cili prej tyre është më i famshëm.

Cameron Diaz dhe Benji Madden

cameron

Rosie Huntington Whiteley dhe Jason Statham

rosie

Uma Thurman dhe Andre Balazs

uma

Uma Thurman dhe Ethan Hawke

uma1

Roman Polanski dhe Emmanuelle Seigner

polanski

Alessandra Ambrosio dhe Jaime Mazur

alessandra

Daniel Radcliffe dhe Erin Darke

radcliffe

Nicolas Sarkozy dhe Carla Bruni

 bruni

Marica Pellegrinelli dhe Eros Ramazzotti

 ramazzotti

Pharrell Williams dhe Helen Sasichanh

 pharrell

Nicole Kidman dhe Keith Urban

 kidman

Nicole Kidman dhe Tom Cruise

cruise