LAJMI I FUNDIT:

“Faleminderit që gjithmonë gjen diçka për të më bërë të lumtur”, Sarah Berisha emocionohet nga befasia e DJ PM

“Faleminderit që gjithmonë gjen diçka për të më bërë të lumtur”, Sarah Berisha emocionohet nga befasia e DJ PM

Blogerja e njohur shqiptare, Sarah Berisha sot (e shtunë) ka një ditë të veçantë, kjo pasi ajo po feston ditëlindjen.

Reklama

Prandaj, për të ia bërë këtë ditë edhe më të bukur nuk kanë munguar urimet e shumta nga ana e miqve të saj dhe natyrisht edhe nga partneri i saj, DJ PM.

Përveç një dedikimi të veçantë që PM i bëri gjatë ditës përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, në mbrëmjen e sotme ai është kujdesur që të ia bëjë edhe një befasi.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Pajtim Krasniqi (emri i plotë) shkoi te banesa e saj dhe i dërgoi një ëmbëlsirë të vogël me një qiri vendosur sipër, e befasuar Sarah hapi derën teksa dukej e emocionuar nga ky moment.

“Faleminderit që gjithmonë gjen diçka për të më bërë të lumtur”, ka shkruar Sarah në mbishkrimin e momentit të befasisë nga PM që e ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Theksojmë që DJ PM dhe Sarah krijuan një lidhje dashuri nga periudha e qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP dhe që nga ajo kohë po vazhdojnë të shijojnë romancën.

Të gjitha lajmet nga Sarah Berisha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sarah Berisha

Dyshja herë pas here ndajnë me fansat e tyre në rrjete sociale edhe imazhe dhe postime të ndryshme ku shihen së bashku. /Telegrafi/

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re "Trëndafil Blu"

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Fifi rrëzohet gjatë provave të

Fifi rrëzohet gjatë provave të "Dancing With The Stars"

Magazina
Kalo në kategori