0Shares

“Marijuana” titullohet kënga më e re e Fajt që është lansuar me videoklip.

Për tekstin dhe melodinë është angazhuar vet reperi.

Bergin Demaj e ka bërë miksimin dhe masterizimin e këngës, ndërsa videoja është realizuar nga Black Fish Entertainment.

Projekti është prodhim i producentit Genc Prelvukaj. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)