Ashtu siç kishin paralajmëruar, Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj po vijnë me një bashkëpunim të parë.

Reklama

Dyshja prej ditësh kanë ngacmuar fansat për një këngë të re dhe pritjes i ka ardhur fundi, pasi ata kanë zbuluar kohën e publikimit të këtij projekti.

Përmes llogarive përkatëse në Instagram, Ermali dhe Romeo kanë njoftuar se kënga mban titullin “Më e mira” dhe do të lansohet të shtunën (18 qershor).

Foto: Sreenshot/Instagram

“Më e mira, nesër në ora 19:00, me më të mirin Ermal Fejzullahu”, ka shkruar Romeo në mbishkrimin e postimit.

Foto: Sreenshot/Instagram

Theksojmë që kënga do të jetë e kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa producent i saj është kantautori, Elgit Doda.

View this post on Instagram

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

Reklama

Kujtojmë që Romeo dhe vëllai tij, Donaldi krahas karrierave si aktor dhe prezantues së fundmi janë fokusuar edhe në muzikë dhe tashmë numërojnë disa këngë.

Reklama
Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj paralajmërojnë bashkëpunimin, publikojnë një pjesë të shkurtër të këngës Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj paralajmërojnë bashkëpunimin, publikojnë një pjesë të shkurtër të këngës

Projekti i tyre muzikor është bashkëpunimi me Elgitin “Picasso” e lansuar në prill dhe tashmë numëron mbi 7 milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)