LAJMI I FUNDIT:

Eric Andre zbulon se ka humbur afro 18 kilogramë

Eric Andre zbulon se ka humbur afro 18 kilogramë

Eric Andre i ka këshilluar njerëzit të ‘qëndrojnë të shëndoshë’ pasi ka humbur afro 18 kilogramë në gjashtë muaj për sezonin e gjashtë të ardhshëm të “The Eric Andre Show”.

Reklama

“Ka një arsye pse njerëzit e dobët ndihen keq dhe njerëzit e trashë janë të lumtur”, tha Andre për GQ në një intervistë të botuar të enjten.

Komediani, 40 vjeç, bëri shaka se ‘njerëzit e shëndoshë’ si “mundësit Sumo” dhe “Santa Claus”, janë “të lumtur”.

Foto: Instagram

“Unë them të qëndroj i shëndoshë. Nëse je i shëndoshë ose topolak, qëndro ashtu. Ndihesha shkëlqyeshëm…”, shtoi ai.

Të gjitha lajmet nga Eric Andre
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Eric Andre

Të premten, Andre bëri një postim në Instagram për të treguar si dukej para dhe pas tranformimit.

Foto: Instagram

Komediani theksoi tutje se pavarësisht transformimit dhe njohurive të reja për shëndetin dhe humbjen e peshës, sapo përfunduan xhirimet, ai “hëngri një picë”.

Sezoni i gjashtë i “The Eric Andre Show” u shfaq premierë të dielën në Adult Swim.

Foto: Instagram

Përkundër se i duhej për xhirime, Eric thotë se nuk preferon të jetë i tillë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori