Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është e ndjekur nga mbi 1.5 milion përdorues në rrjetin social Instagram.

Ajo e shfrytëzon llogarinë e saj zyrtare në këtë rrjet social, për të ndarë me ndjekësit imazhe dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Era ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft atraktive dhe joshëse.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ajo ka pozuar me pantallona të shkurtra dhe reçipeta në pjesën e sipërme, teksa mbante edhe një sako ngjyrë të kaltër.

View this post on Instagram

🦋 🖤🦋🖤

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Aug 12, 2020 at 10:55am PDT

Flokët e saj bionde i dhanë asaj një pamje edhe më tërheqëse, ndërsa pranoi pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

Era ka kohë që nuk ka sjell për fansat ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë është shprehur se do të ketë shumë shpejt gati diçka për fansat e saj. /Telegrafi/