LAJMI I FUNDIT:

Era Istrefi shfaqet atraktive në xhirimet e klipit për Kampionat Botëror

Era Istrefi shfaqet atraktive në xhirimet e klipit për Kampionat Botëror
Foto: Era Istrefi/Instagram

Këngëtarja e njohur Era Istrefi është shndërruar në një prej personave më të përfolur të momentit.

Reklama

Është konfirmuar se ajo së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam do të jenë interpretuesit e himnit për Kampionatin Botëror 2018.

Foto: Getty Images

Një sukses i jashtëzakonshëm i artistes kosovare bëri që ajo të duartrokitet dhe të urohet nga miliona shqiptarë.

Estrada krenarë me Era Istrefin që do të jetë interpretuesja e himnit në Kampionatin Botëror
Lexo po ashtu Estrada krenarë me Era Istrefin që do të jetë interpretuesja e himnit në Kampionatin Botëror

Era sot ka nisur xhirimet e klipit për këngën e Kampionatit, teksa ka ndarë me ndjekësit në Instagram dy fotografi nga xhirimet.

Ajo shfaqet mjaft seksi dhe atraktive, e veshur në xhinse të shkurtra dhe me pupla, teksa duket mjaft sportive.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Era vazhdon të mbajë ngjyrën e zezë në flokët e saj, ndonëse prej vitesh ishte identifikuar si bionde.

“Një jetë për të jetuar”, ka shkruar Era në mbishkrimin e fotografisë, teksa ka etiketuar artistët Will Smith dhe Nicky Jam. /Telegrafi/

Foto: Era Istrefi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Butrint Avdyli
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri

Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri "You & I" në Sydney, ndërsa shkëlqen në krahët e bashkëshortit

Magazina
Kalo në kategori