Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, vazhdon të mbetet një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi mjaft atraktive, e veshur në ngjyrën vjollcë.

Në një nga imazhet, ajo ka pozuar me disa xhinse të zeza, teksa ka vënë në pah të pasmet e saj të mëdha.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Për ta bërë më kreative këtë paraqitje të saj, këngëtarja ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë se xhinset i duan të pasmet e saj, ashtu siç të pasmet i duan xhinset.

“Xhinset i dashurojnë të pasmet e mia dhe të pasmet e mia ato po ashtu”, janë fjalët e këngëtares në Instagram.

E njëjta, nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor që nga publikimi i këngës “Balad” muaj më parë. /Telegrafi/