Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj.

Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e gjitha duket të kenë qenë pjesë e aktiviteteve të saja artistike.

E veshur me fustan të zi dhe gjoksin në plan të parë, këngëtarja qëndronte në mënyrë atraktive para fokusit të kamerës.

Ndërsa kësaj radhe, ajo e ka publikuar një imazh me po këtë veshje duke marrë pëlqime të shumta nga fansat e saj.

Enca merr poza në një lokal të Tiranës, i referohet vetes si yll Enca merr poza në një lokal të Tiranës, i referohet vetes si yll

Njëherësh vëmendje ka marrë edhe përshkrimi që ka zgjedhur për këtë fotografi: “Shtrati im akoma vetëm”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Shtrati jem akoma vetem… ⌛️ #kumete Photo by the best @iljanstermolli

A post shared by ENCA (@enca) on May 22, 2020 at 10:12am PDT