0Shares

Këngëtarja Enca Haxhia ka paralajmëruar se sot (e enjte) do të lansojë versionin akustik të këngës së saj më të fundit “Ciao”.

Këtë njoftim ajo e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, në të cilin numëron me mijëra ndjekës dhe është mjaft aktive.

Never heard me sing Live ? Acoustic Live Version of “Ciao” out at 5pm today❗️

A post shared by ENCA (@enca) on Oct 12, 2017 at 4:42am PDT

Jo të pakta janë rastet kur këngëtarja Haxhia ofron edhe imazhe ‘të nxehta’ për ndjekësit e saj.

Enca Haxhia: Shtëpia ime është kudo (Foto) Enca Haxhia: Shtëpia ime është kudo (Foto)

Së fundmi, ajo ka publikuar në InstaStory një fotografi dhe një video, ku shfaq gjoksin e saj gjigant.

Enca shfaq gjoksin bombastik. Burimi i fotos: InstaStory

Në video ajo shihet e veshur vetëm në të brendshme në pjesën lartë, teksa vallëzon në heshtje.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndërsa në fotografinë ku shfaq gjoksin, ajo shkruan se nuk ka masë, dhe masa e saj vazhdon të mbetet zero. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)