Ajo është ndër artistet shqiptare që pëlqehet në masë të madhe për zhanrin që trajton.

Bëhet fjalë për bukuroshen brune, Enca Haxhia, e cila gjithmonë di të mahnit 2.3 milionë ndjekësit e saj.

Në një postim të fundit, 25-vjeçarja është parë e veshur me një fusta të zi, çka i theksonte gjoksin e formësuar.

(Foto: Instagram)

Flokët kësaj here zgjodhi t’i kap lartë kokës, kurse për makijazh ka shkuar me disa nuanca më të hapura.

“Në takim me mua, ti diskuton për fëmijërinë dhe un pretendoj se më intereson”, ka shkruar ajo në përshkrim.

(Foto: Instagram)

Ndërkohë, kënga e saj “Break Down me Don Xhonin po vazhdon ende të dëgjohet nga admiruesit e muzikës së tyre. /Telegrafi/