0Shares

Emily Ratajkowski edhe një herë ka treguar pse është një nga femrat më joshëse në botë.

Ajo në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet duke u rrezitur “topless”.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Linjat e admirueshme të saj nuk ka nevojë të vihen në diskutim, teksa ajo është bruneta më e mirë në botë.

Emily më parë ka deklaruar se ajo është tepër seksi dhe se kjo po heziton kompanitë e mëdha ta kontaktojnë atë.

Ajo mbetet modelja më e shtrenjtë në botë. /Telegrafi/

Summer 17 👌🏽

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Aug 10, 2017 at 7:41am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)