Moderatorja e njohur, Elita Rudi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ushtron edhe profesionin e saj tjetër si blogere.

Mes shumë fotografive nga jeta e përditshme, Elita herë pas here publikon edhe imazhe përmes së cilave ngacmon imagjinatën e ndjekësve.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë me fansat e saj në Instagram një fotografi mjaft atraktive, ku shfaqet me bikini në bregdet, gjegjësisht në resortin Drymades Inn, vendi ku pushojnë shumica e yjeve të skenës shqiptare.

Ajo vë në pah linjat e theksuara trupore, teksa pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e saj nuk mungojnë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Elita përndryshe është duke shijuar disa ditë të mira pushim ime bashkëshortin e saj, Gjikon dhe djalin e tyre, Zërin, në Drimadhë të Shqipërisë.

Elita është shquar gjithmonë për paraqitjet e saj atraktive në rrjetet sociale, teksa një vëmendje të tillë arrin ta rrëmbejë edhe sot. /Telegrafi/