LAJMI I FUNDIT:

Egla Ceno flet për lojën në Big Brother: Nuk e kam bërë viktimën

Egla Ceno flet për lojën në Big Brother: Nuk e kam bërë viktimën
Foto: Screenshot/YouTube

Fituesja e edicionit të tretë të Big Brother VIP, Egla Ceno, ka dhënë së fundmi një intervistë për ‘Wake Up’.

Ajo ka folur për periudhën brenda dhe për situatat që kanë ndodhur në shtëpi gjatë 133 ditëve.

Aktorja e njohur thotë se tani që ka parë videot, ka pasur më shumë kohë që t’i analizojë ngjarjet.


Foto: Screenshot/YouTube

E njëjta thotë se disa gjëra do i mendonte më ndryshe dhe se do të kërkonte më shumë llogari te banorët.

Pak pas fitores në Big Brother, Egla Ceno me ndryshim drastik në pamje
Lexo po ashtu Pak pas fitores në Big Brother, Egla Ceno me ndryshim drastik në pamje

“Duke parë disa video, kam pasur kohë, po shoh qasjen time. Ka pasur raste kur unë kam neglizhuar. Unë kurrë nuk kam përdorur familjarët e të tjerëve. Luhej me fjalën edhe kur nuk ishte në konatacion siç përdorej”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Ceno mes tjerash theksoi: “Nuk e kam bërë viktimizimin”.

Ajo u shpall fituese këtë vit duke marrë kështu plot 100 mijë euro. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Magazina
U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

Magazina
Winona Ryder thotë se ajo kishte veshur fustanin e Met Gala të Kendall Jenner 2024 në vitin 1999 - pasi modelja pretendoi se ishte e para

Winona Ryder thotë se ajo kishte veshur fustanin e Met Gala të Kendall Jenner 2024 në vitin 1999 - pasi modelja pretendoi se ishte e para

Magazina
Kalo në kategori